Іршавські поліцейські завітали до школярів на «Урок мрії»

Учні Іршавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 відзначали День знань незвичним першим уроком, на який запросили й поліцейських. Разом з інспектором ювенальної превенції третьокласники випускали в небо повітряні кульки з листами-мріями.Сьогодні, 3 вересня, учні 3-Б класу Іршавського навчального закладу №1 розпочали перший день навчального року, випускаючи на шкільному подвір’ї кольорові кульки з написаними на них бажаннями.
Разом зі своїм класним керівником — Марією Онисько, учні запросили на свято й інспектора ювенальної превенції поліції Іршавщини Яну Горзов. Після привітання з Днем знань від учителя, учні розмовляли з поліцейською про їх права та обов’язки. Яна Горзов, яка вже традиційно відвідує з виховними уроками учнів школи №1, наголосила діткам, як важливо бути законослухняними громадянами своєї держави. Адже вони вже школярі і є маленькими творцями успішної країни.
Третьокласники поділилися з поліцейською, що серед мрій і бажань, які вони сьогодні випускали на повітряних кульках, є побажання легкого навчання, найвищих оцінок, а також миру в країні.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області