ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ MITSUBISHI OUTLANDER: НОВИЙ ДИЗАЙН ЗЗОВНІ, БІЛЬШЕ КОМФОРТУ ВСЕРЕДИНІ.

Офіційний дилер Mitsubishi Motors в Україні, компанія «Закарпат-Авто», заявляє про початок продажів Mitsubishi Outlander 2019-го модельного року виробництва. Автомобіль зазнав суттєве оновлення, що робить новинку більш виразною ззовні, більш зручною в салоні, більш комфортною у русі. Загалом автомобіль став значно краще, але при цьому оновлений Mitsubishi Outlander й надалі зберігає привабливу ціну – від 611 тис. грн. Кросовер Mitsubishi Outlander очікувано є бестселером Марки й одним з найбільш популярних автомобілів у своєму класі. Адже ця модель гармонійно поєднує стильний дизайн, просторий салон, японську якість, потужні двигуни, надійний повний привід та відмінну ціну. А тепер автомобіль став ще кращим: адже оновлений Mitsubishi Outlander отримав багато суттєвих змін.Перш за все, змінилась зовнішність авто. Так, Outlander 2019-го модельного року вирізняється повністю новою передньою частиною: загострені світлодіодні фари (ближнє та дальнє світло), оригінальна накладка на нижню частину бамперу, нова решітка радіатору. Позаду з’явився спойлер на кришці багажнику та срібляста панель в нижній частині бамперу. А також оновились 18-дюймові колісні диски.Чимало змін і в салоні. Наприклад, встановлені нові передні сидіння, де передбачені верхні «вушка», що помітно покращують бокову підтримку верхньої частини тіла й роблять посадку більш зручною. Розробники автомобіля попіклувались також й про комфорт задніх пасажирів: додатково до заднього дивану, що регулюється, тепер пропонуються ще й дефлектори вентиляції для другого ряду сидінь. Врешті решт, салон нового Outlander вирізняється новими декоративними панелями, причому вони різні в залежності від обраної версії моделі.Крім того, змінилась і технічна частина автомобіля. Оновлений Mitsubishi Outlander сподобається фанатам динамічного драйву переналаштованим кермом: воно стало більш чітким та з покращеним зворотнім зв’язком. Вихлопний колектор отримав двошарову ізоляцію, що понижує рівень шумів – а це вже сподобається фанатам комфорту.Зрештою, оновлений Mitsubishi Outlander став краще фактично у всіх ключових питаннях: зовнішність і дизайн, оснащення салону, керованість і комфорт в дорозі. Бажаєте впевнитись самі? Тоді приїздіть до офіційних дилерів Марки, і познайомтесь з новинкою. Продажі оновленого Mitsubishi Outlander стартують просто зараз, у серпні – у вас є відмінна можливість сісти за кермо новинки у числі перших клієнтів в Україні!Ціни Mitsubishi Outlander 2019-го модельного року виробництва стартують від 611 тис. грн.
Крім того, компанія «Закарпат-Авто» оголошує про початок спеціальної пропозиції на всі моделі Mitsubishi, а саме подовженої гарантії на всі моделі MITSUBISHI (за виключенням Outlander PHEV), продані в період з 01.09.2018 по 31.12.2018 року, а саме: - 5 років або 100 000 км. пробігу, в залежності від того що настане раніше (на перші 2 роки обмеження щодо пробігу не застосовується); - територія покриття подовженої гарантії – Україна. 
Компанія "Закарпат-Авто" спільно з банками-партнерами пропонує кілька кредитних пропозицій для того, щоб Ви обрали максимально привабливий варіант.Дані пропозиції мають різні розміри авансового платежу, процентної ставки, термін кредитування і т.д. Програма кредитування діє на весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi.Переваги програми кредитування Mitsubishi:• відсоткова ставка - від 0 **% річних, термін кредитування - до 7 років• відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту• прозорість: відсутність прихованих переплат і комісій• незмінна процентна ставка впродовж всього терміну кредитування• максимально короткий термін розгляду кредитних заявок.


Всі деталі дізнавайтесь за телефоном:
(03131) 5-37-32
моб.: 050 372 38 95. 050 372 38 97
адреса: м. Мукачево, вул. Лавківська 1/Б (біля Червоної гори)Ми на Facebook: www.facebook.com/TovZakarpatAvto

Довідка:Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на автомобільному ринку в Закарпатті в 2003 році. На теперішній час компанія є офіційним дилером з продажу нових автомобілів SKODA, MITSUBISHI, SEAT і LADA, а також єдиним сервіс-партнером AUDI в Закарпатській області. Вже протягом 16 років, компанія піклується про своїх клієнтів та постійно вдосконалює свій сервіс і роботу!