Розпочніть свій день з прийому води з лимоном

​Як правильно пити воду з лимоном вранці?

Після сну кожна клітинка нашого тіла вимагає рідини. Тому дуже важливо почати новий день зі склянки чистої води, а якщо в нього додати часточки лимона, то користь зросте в рази, інформує Ukr.Media.
Чому потрібно почати свій день з прийому води з лимоном
Вода з лимоном забезпечує організм електролітами, які зволожують тіло. У лимоні міститься велика кількість електролітів, таких як калій, кальцій і магній.
Лимонна вода зменшує біль у м'язах і суглобах.
Вода з лимоном допомагає очистити печінку, вона сприяє виведенню токсинів з неї.
Вступає в боротьбу з респіраторними інфекціями, ангіною і тонзилітом. Все це завдяки протизапальним властивостям лимона.
Вода з лимоном допомагає регулювати природний рух кишечника. Вона сприяє нормальному обміну речовин, так як лимон потужний антиоксидант. Лимонна вода зміцнює імунну систему і захищає організм від вільних радикалів.
Підтримує нормальне функціонування нервової системи, так як в лимоні міститься багато калію. З-за низького рівня калію в крові може виникнути депресія. Саме тому наша нервова система потребує, в цьому елементі, щоб відправляти стійкі сигнали до серця.
Очищає кров, кровоносні судини і артерії. Вона також допомагає знизити кров'яний тиск. Якщо за день ви їсте один лимон - це може вплинути на зниження кров'яного тиску на 10%.

Створює ефект підлужування в організмі. Навіть якщо пити його тільки перед прийомом їжі, це допоможе вашому організму підтримувати високий рівень рН. Чим вище рН, тим вище стійкість організму проти депресії.
Регулярне вживання води з лимоном покращує стан шкіри завдяки вітаміну С.
Вода з лимоном допомагає усувати сечову кислоту, яка викликає біль у суглобах і подагрі.
Питна вода з лимоном дуже корисна для вагітних жінок, вітамін С сприяє утворенню кісткової тканини у плода. Високий рівень калію підтримує нормальну освіту клітин головного мозку і нервової системи у дитини.
Лимонна вода допомагає розчиняти камені в нирках, жовчі, підшлунковій залозі і кальцієвих відкладах.
Може допомогти в боротьбі із зайвими кілограмами. Лимони містять пектин і клітковину, які пригнічують голод. Дослідження показали, що люди, які дотримуються лужної дієти отримали кращі результати в схудненні.
Допомагає при болях зубів або ясен.
Вода з лимоном запобігає рак. Лимони - сильно лужні продукти. Дослідження показують, що рак не може розвиватися в лужному середовищі.
Як правильно пити воду з лимоном
Щоб прийом води з лимоном приносив тільки користь твоєму тілу, важливо використовувати чисту воду. Для початку можеш вичавити в чашку сік з декількох часточок лимона, простежте за реакцією свого організму. Якщо все добре, то поступово збільшуй концентрацію лужної рідини. В підсумку можна дійти до половини лимона на чашку з водою. Шкірку при приготуванні напою так само використовуй, подрібнюй і додавай у воду.