День Тячева-2018: як все відбувається (Фото)

15-16 вересня Тячів відзначає 689-у річницю від першої письмової згадки про місто. У ці вихідні місто порине у святкову атмосферу та піднесений настрій.

Цьогорічний День міста, без сумніву, особливий за кількістю важливих та довгоочікуваних подій у житті громади.
Програма святкування, як ніколи, насичена та різноманітна.  І навіть погодні примхи не стали на заваді святковим заходам.
Відзначення Дня міста розпочалося  традиційним велопробігом та відкриттям нових об’єктів – оновленого скверу напроти стадіону по вулиці Армійській та погруддя Василя Гренджі-Донського біля Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, що носить його ім’я.

Тим часом біля міської ради відбулося урочисте відкриття угорського національного свята врожаю «Сюреті-бал», а у сесійній залі – зустріч з ветеранами АТО громади, які у різні періоди захищали Україну від ворога на сході держави. На захід прийшли близько 40 бійців АТО, матері і дружини воїнів.

Після виступу школярів Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання стартував традиційний Парад вишиванок. Попереду – найменші школярки міста з прапорами України та Тячева. Під супровід троїстих музик колона пройшла центром міста до площі Поштової, де відбувалося урочисте відкриття Дня міста.

Згодом на сцені таланти ОТГ демонстрували свої творчі досягнення. У традиційному конкурсі «Міні-міс та Юна Міс-Тячів-2017» змагалися  юні красуні.

Чарівні учасниці конкурсу демонстрували свою красу, артистичність, таланти. Кожна з дівчат отримала титул та подарунки від спонсорів.
Але свято триває. І ось уже розпочався святковий концерт за участі районних виконавців. 
Деталі згодом.