У Тячеві в День міста відкрили реконструйований сквер (ФОТО)

15-16 вересня Тячів відзначає День міста і 689-ту річницю першої письмової згадки про місто.Розпочалося свято традиційним велопробігом та відкриттям нових об’єктів – оновленого скверу напроти стадіону по вулиці Армійській та погруддя Василя Гренджі-Донського біля Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, що носить його ім’я.

У відкритті скверу взяли участь Консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Арон Чех, перший заступник Тячівського міського голови Іван Клебан, почесний громадянин міста Тячева Олександр Амбруш, керівники підрядних організацій, які виконували роботи з реконструкції, – Валерій Кочетов і Юрій Бердар, школярі.

Після вітальних  промов представників влади та підрядників символічну стрічку до скверу перерізали учні Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім.Ш.Голлоші Нандор Горват та Анета Тарусин, Почесний тячівець Павло Амбруш та Консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Арон Чех.

Рішення про реконструкцію занедбаного скверу прийнято у 2017 році. Зараз тут облаштовано затишну зону відпочинку для городян з фонтаном, дитячим майданчиком, пішохідними доріжками та лавочками. А родзинками скверу стали конструкція «Я люблю Тячів» з освітленням у темну пору доби та дерев’яна скульптура, що уособлює легенду про походження назви гори Нересен.