Молодик 7 грудня 2018: вплив місячного явища на людей

​Воно відбудеться під час тау-квадрату з Марсом і Нептуном у Стрільці і з'єднання з Сонцем у Стрільці.

У перший місяць зими 2018 року слід очікувати молодика, який відбудеться 7 грудня о 9:20 в знаку Стрілець. Астрологи запевняють, що цей молодик відкриє перед нами нову сторінку нашого життя. З цього моменту будуть відбуватися воістину чарівні речі. І не тільки тому, що скоро Новий рік. Але і тому, що молодик у грудні 2018 року стане початком нового прекрасного етапу, інформує UkrMedia.
Унікальність цього молодика полягає в тому, що він відбудеться під час тау-квадрату з Марсом і Нептуном у Стрільці і з'єднання з Сонцем у Стрільці.
Які можливості надає молодий місяць
Кожен молодик несе нам якісь нові можливості, починає собою новий етап у нашому житті. 6 грудня Меркурій нарешті перестає бути ретроградним, і ми зможемо зітхнути з полегшенням.
Всю мудрість і досвід, отримані в минулих місяцях, тепер ми зможемо направити на формування майбутнього. І перше, що нам потрібно зробити в молодик- це загадати бажання.
У молодика прийнято робити карту бажань, списки планів, писати свої мрії, планувати своє майбутнє. Це дуже сильний і заряджений день, тому ваші бажання мають шанс збутися.
Молодик - це час, коли можна починати підготовку до якихось проектів і нових справ. Це час початку маленького нового життя.
Вплив молодика
Молодий місяць у Стрільці пропонує нам відкрити щось нове у собі, світі, задуматися про розширення своїх можливостей, навчання, подорожі. Пора пізнавати світ, розширювати горизонти свого життя. Молодий місяць у Стрільці, обіцяє нам удачу, пригоди, оновлення, позитив. Багато хто захоче відчути свободу, будуть більш забудькуватими і веселими.
У той же час напружені аспекти Місяця нагадують про те, що може бути підвищена емоційність. Не варто бути надто довірливими і вірити ілюзіям. Є ймовірність потрапити не тільки на обман, але і в лапи шахраїв.
Не можна в цей період з'ясовувати стосунки, сваритися, бувати в небезпечних місцях. Люди можуть бути агресивними, дратівливими. Велика ймовірність обманів, не варто ні з ким ні про що домовлятися.

Можуть дати про себе знати старі таємниці, багато дізнається про щось неприємне. Позитивний аспект Місяця і Сонця згладжує ці впливи. У нас буде достатньо сил і внутрішньої гармонії, щоб гідно пережити цей період.
Головне під час молодого місяця - це пам'ятати, що момент досить важливий і емоційний. Будьте стримані, налаштовуйтесь на позитив, думайте про свої плани і бажання. Можна нарешті почати складати списки подарунків, планувати святкові дні.