Святковий настрій створено

11 грудня, у кафе «Турбо-плюс», що неподалік Тячева, відбулося яскраве та незабутнє свято для дітей-інвалідів – вихованців Тячівського відділення Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації дітей-інвалідів. Благодійну акцію під назвою «Миколаївське диво» організувала завідуюча відділення Віталія Пущинська. Долучилися до цієї благородної справи й інші небайдужі благодійники. Зокрема, депутат Тячівської районної ради від ВО «Батьківщина» Василь Стойка, який організував для дітей благодійний обід та солодкі подарунки. 
Завідуюча відділення Віталія Пущинська привітала присутніх та висловила вдячність батькам та меценатам заходу. Також відзначила, що благодійна акція «Миколаївське диво» покликана не лише принести радість і подарунки для діток, а й активізувати їх, задіяти в соціумі. Вона представила кожного вихованця індивідуально, розповіла про таланти і здібності дітей, їхні зрушення у розвитку, досягнення та плани на майбутнє. 
Крім того, Віталія Іванівна розповіла про просвітницьку роботу відділення та відзначила, що колектив працює над популяризацією діяльності Тячівського відділення ЗОЦКРІДІ, намагається залучати до роботи якомога більше дітей та батьків, котрі цього потребують. 
Відтак, розпочалася найочікуваніша частина свята – цікаві розваги, ігри та музичні номери для діток, які представили відомі музичні та анімаційні колективи району. Насамкінець депутат райради Василь Стойка запевнив, що у майбутньому залюбки надаватиме підтримку та фінансово сприятиме проведенню подібних заходів. Адже дуже приємно спостерігати, які позитивні емоції та радість випромінюють ці дітки.