На Тячівщині створено дубовий заказник

На Тячівщині створено дубовий заказник
Депутати Закарпатської обласної ради підтримали створення природно-заповідного фонду. Під час останньої сесії, обласні обранці більшістю голосів підтримали відповідний проект рішення. Як зауважив начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, ініціатива створення заказника у Тячівському лісгоспі зародилась у місцевого населення. У свою чергу, лісівники пішли на зустріч громаді. 

А це означає, що завдяки злагодженій роботі лісівників та підтримки громадськості було остаточно прийняте рішення розширити заповідні території за рахунок земельних ділянок Тячівського держлісгоспу. Директор підприємства Наталія Катреняк розповідає, до прийняття остаточного рішення було пророблено чимало роботи. За сприяння лісівників, залучено представників природоохоронних громадських організацій, які мають досвід у створенні об'єктів природно-заповідного фонду для вирішення поставленого завдання.

Тож депутати Закарпатської обласної ради своїм рішенням створили дубовий заказник місцевого значення "Тересвянська долина" на площі майже 200 га.

Пресслужба ЗОУЛМГ