Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Закарпатській області - опитування

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Закарпатській області - опитування
У Закарпатській області лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, яку готові підтримати 20,3% тих, хто визначився і братиме участь у виборах, свідчать результати опитування, проведеного в регіоні соціологічною групою "Рейтинг" у рамках проекту "Портрети регіонів" з 16 листопада по 13 грудня 2018 року.
За Петра Порошенка готові проголосувати - 14,7%, Юрія Бойка - 9,5%, Анатолія Гриценка - 8,5%, Олега Ляшка - 8,3%, Вадима Рабиновича - 6,5%, Володимира Зеленського - 6,0%, Андрія садового - 5,6%, Святослава Вакарчука - 4,8%, Олександра Шевченко - 4,2%.
Рейтинг інших кандидатів - не більше 3%. Чверть опитаних не хочуть брати участі в голосуванні, кожен десятий житель області не визначився з вибором кандидата.
У рейтингу партій лідирує "Батьківщина", яку підтримують 21,2% тих, хто визначився і візьме участь у виборах. За БПП "Солідарність" готові віддати свої голоси 15,1%, за "Радикальну партію" - 12,9%, "Громадянську позицію" - 9,6%, "Опозиційний блок" - 9,1%, "Самопоміч" та " УКРОП "- по 6,1%.
Рейтинг інших партій - менше 4%. Кожен третій житель області не має наміру голосувати, кожен дев'ятий - не визначився з вибором партії.