Все більше компаній в різних країнах переходить на 4-денний робочий тиждень

​​Навіть не віриться!

Думаєте, начальники завжди хочуть вичавити максимум з підлеглого? Ми вас здивуємо - у світі набирає сили рух за скорочення кількості робочих днів!
Компанії по всьому світу, які скоротили робочий тиждень до 4-х днів, виявили, що це призвело до підвищення продуктивності, мотивації персоналу і зниження вигоряння, пише U. S, інформує UkrMedia.
У Новій Зеландії трастова компанія Perpetual Guardian повідомила про зниження стресу і підвищення залученості персоналу після переходу на 32-годинний тиждень.
Навіть в Японії уряд заохочує компанії скорочувати робочий час. А це - найбільш трудоголічна країна в світі!
Британський конгрес профспілок наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на 4-денний тиждень.
Більш короткий тиждень - це можливість для працівників ділитися досвідом, дізнаватися щось нове. Це також можливість відпочити, позбутися від стресу і з новими силами приступити до роботи.
Недавнє опитування 3000 співробітників у восьми країнах показало, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свою роботу за 5 годин без перерв.
Шульц-Хофен, 36-річний інженер-програміст, перевірив на собі, як це працювати 4 дні на тиждень. Він каже, що за 4 дні виконав весь потрібний обсяг роботи, він менше відволікався на каву і працював старанніше.
Результати недавнього дослідження підтвердили, що якщо людина працює забагато, у неї не тільки знижується якість праці, але й можуть розвиватися серйозні хвороби і шкідливі звички.
Українцям навіть мріяти про це не доводиться, ну а з нашим менталітетом можна бути впевненим у тому, що більшість буде проти. Хоча, за даними досліджень, українці працюють на 630 годин більше, ніж у Німеччині.
​ ​