Євробачення-2019: Джамала, Данилко і Філатов знову в складі журі українського Нацвідбору

Євробачення-2019: Джамала, Данилко і Філатов знову в складі журі українського Нацвідбору
Склад членів журі Національного відбору-2019 вже визначено. З 9 лютого в прямих ефірах оцінювати виступ учасників і разом з глядачами вибирати пісню, яка представить Україну на Євробаченні, як і минулого разу, будуть Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. 

"Ми задоволені цим складом журі і поки не бачимо необхідності його міняти. Кожен з наших суддів професіонал, кожен сильний у своєму напрямку. Вони відмінно доповнюють один одного. Їх оцінки і різниця поглядів на кращу пісню створюють поле для палких дискусій. Хто знає, може бути в цьому році нас чекає щось нове, і наші члени журі виявляться єдині у виборі переможця", – зазначила Наталія Франчук, керівник Національного відбору на "Євробачення" (телеканал "СТБ").

А тим часом телеканали "СТБ" та "UA: ПЕРШИЙ" завершили прийом заявок від артистів та музичних колективів, бажаючих представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019. Згідно з правилами, переможці першого етапу Нацвідбору – Всеукраїнського попереднього відбору будуть оголошені на сайтах телеканалів "СТБ" та Громадського мовлення "UA: Перший" не пізніше 20 січня.

Джерело  ​