У перший день Нового року в Тячеві народилися четверо немовлят

​Новий рік – час подарунків та приємних сюрпризів. А для когось 1 січня завжди буде подвійним святом, бо крім традиційних презентів під ялинку, отримали омріяне поповнення у сім’ї.
Новорічна ніч у пологовому відділенні Тячівської РЛ №1 пройшла спокійно, а вже в перші години 1 січня, не встигши відпочити після святкового застілля, почали поступати породіллі. 

Першими щасливими батьками у 2019 році о 10.10 ранку стала подружня пара Ганни та Миколи Подольських із Дубового. У них народився довгожданий малюк – справжній богатир вагою 3600 г та 53 см зростом. Хлопчик з’явився на світ через кесарів розтин завдяки допомозі лікарів-акушер-гінекологів Ольги Цубери та Ярослава Малицького.  Подружжя каже: планували поповнення на перші дні січня, та сталося так, що отримали рожевощокий подарунок саме на Новий рік. «Дід Мороз постарався», – жартує тато Микола. Навіть вбрання маленькому підібрали у новорічному стилі.  Ім’я для немовляти вже обрав старший синок Подольських – 7-річний Миколка. За його бажанням, молодшого братика назвуть Олександром. 

Мамою другого новонародженого 1 січня 2019 року о 18.00 стала Тамара Бентак з с.Луг Рахівського району. Жінка народила сина вагою 3650 г та 53 см зростом.

Буквально через 45 хвилин на світ з’явилася і перша в році дівчинка. Крихітка-первістка вагою 2200 г та росточком 43 см стала новорічною несподіванкою для сім’ї Ганни та Михайла Вайнагіїв із Бедевлі. Батьки кажуть: донечка народилася дещо завчасно, але сподіваються, що Різдво зустрінуть вже вдома. 

Ще одне новорічне немовля ощасливило своєю появою сім’ю Мирослави і Петра Костак із Лазів (на фото). Довгоочікуваного другого синочка вагою 3350 г та зростом у 51 см назвуть на честь мами – Мирославом. Вдома на братика з нетерпінням чекає старша сестричка. 

І малята, і їх мами почуваються добре. Зокрема, завдяки вчасно і професійно наданій допомозі лікаря-акушера Ярослава Малицького та акушерки Лариси Пітух, які чергували у перший день 2019-го року. 

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua