Втратити або знайти годинник, прикмета розповість що робити

​Хороші і погані прикмети, пов'язані з втратою або знахідкою годинника.

Загубили чи знайшли годинник? Прикмети розшифрують ці явища і підкажуть майбутнє. Дізнайтеся, про хороші чи погані події попереджають вищі сили, інформує Ukr.Media.
До чого знайти годинник
За народними прикметами, людина, що їх знайшла, багато чого не помічає, і важливі речі проходять повз неї. Є шанс зупинитися, змінити своє життя і побачити те, що дійсно важливо.
Також забобони попереджають - забули про якійсь справи. Настав час повернутися до здійснення задуманого. Для людей публічних, знайдений на вулиці годинник - дуже хороший знак, що пророкує славу.
Чаклуни і екстрасенси запевняють, знайдене на вулиці не можна піднімати і тим більше нести в будинок. Навіть якщо це гроші. На будь-яку річ можна зняти хвороби, псування, невдачі, проклясти її і підкинути комусь. Піднявши заговорений предмет, ви перенесете на себе весь негатив.
Знайшовши дорогі годинники в золотому або срібному корпусі, будьте обережні і подумайте, адже благородні метали - прекрасні носії енергії. Причому як доброї, так і поганої.
Тому, якщо попередній господар жив забезпеченим життям, був щасливий і не знав бід, взявши годинник, притягнете до себе щастя. Колишній власник був нещасним - і ви станете таким же.
Чи можна носити знайдений годинник
Якщо спокуса підняти річ велика, або хтось із родичів приніс її в будинок, вирушайте в церкву і освятіть знахідку. Після цього її можна носити, вона очищена від енергетики попереднього власника і негативної програми. Не даруйте годинник, який вважаються невідповідним презентом.
Якщо носити буде жінка, підійдуть годинники з круглим або овальним циферблатом. Такий допоможе власниці уникати конфліктів, правильно розвивати відносини, домагатися бажаного.
Чоловіка з таким годинником будуть переслідувати проблеми на роботі, у відносинах з друзями, дрібні негаразди. Сильній статі благоволить циферблат у формі квадрата, прямокутника, трикутника.
Перш ніж приміряти річ, постарайтеся знайти господаря. Люди, які вірять в закон рівноваги Всесвіту, так і просту людську порядність, вважають, що краще повернути предмет законному власнику. Вам це зарахується.
Що означає втратити годинник
Втрата наручного годинника обіцяє втрату часу. Візьміть себе в руки, перестаньте займатися справами, які не приносять користі і морального задоволення. Пропажа годинника підштовхує переосмислити систему цінностей, братися за роботу.

Якщо така розшифровка не описує ваше життя, швидше за все, втрата годинника вказує на проблеми в майбутньому. Не виключено застій, який може порушити будь-яку сферу (особисту, робочу). Не буде натхнення, творчий потенціал знизиться, але кардинально змінити ситуацію не вдасться.
Годинник попереджає, що треба підготуватися до цього періоду і не зациклюватися на невдачах, інакше повернутися «на круги своя» буде складно.
Ще одна версія прикмети - починається щось нове. З цього моменту в житті відбуватимуться радикальні зміни, а негативними вони будуть чи позитивними, сказати складно.