На Тячівщині призупинено навчальний процес через захворюваність у районі


Як повідомляє Прес-служба Тячівської райдержадміністрації, сьогодні, 17 січня, відбулося засідання районної державної надзвичайної протиепідемічної комісії щодо ситуації із захворюванням ГРВІ.
Провів засідання голова Тячівської райдержадміністрації, за участі першого заступника та голови районної ради. А також керівників структурних підрозділів РДА, керівників медичних закладів, санепідеміологічної служби району.
“Відтак було зазначено, що протягом останніх тижнів в районі зафіксовано тенденцію до зростання кількості хворих на ГРВІ, особливо серед дитячого населення, через що в закладах освіти спостерігається динамічне збільшення відсутності учнів на навчанні.  На думку присутніх членів комісії, ситуація, через ускладненні погодні умови, тільки погіршуватиметься”, – йдеться у повідомленні.
Як наголосив голова Тячівської державної адміністрації, враховуючи моніторинг, потрібно вжити більш радикальних заходів щодо недопущення подальшого розповсюдження ГРВІ, яким і є  карантин.
У підсумку прийнято рішення рекомендувати призупинити навчання в школах та виховний процес у садочках  з 18.01.2019 по 01.02.2019 (включно).
Також доручено медичним працівникам провести дворові обходи для уточнення статистичних даних щодо кількості хворих  Після чого буде проведено аналіз ситуації протиепідеміологічною комісією, засідання якої призначено на наступний тиждень.​