Місячне затемнення 21 січня: що не можна робити в цей день

Місячне затемнення 21 січня: що не можна робити в цей день
Повне місячне затемнення, яке буде спостерігатися на Землі 21 січня, астрологи розглядають, як шанс налагодити своє життя і вирішити старі проблеми.

Так, за їхніми словами, дуже важливо у цей день побути на самоті, подумати про те, чого ви досягли, а що не вдалося, які бажання ви хотіли би втілити у життя і як цього домогтися.

Радять розібратися зі своїми внутрішніми конфліктами, що заважає відчути щастя і радість. Це не тільки допоможе зрозуміти себе, а й заспокоїтися у цей період і знизити тривожність.

До цього дня необхідно помиритися якомога з більшою кількістю людей. Вступати у новий період потрібно в мирі та злагоді.

У цей день добре займатися "самокопанням", але кожне місячне затемнення потрібно звертати увагу на різні аспекти. Цього разу подумайте про своїх ворогів і про те, чому ваші відносини стали такими. Переосмислити потрібно і відносини з близькими.

Що не можна в місячне затемнення 21 січня

Ні в якому разі не можна бажати комусь зла, проблем або неприємностей, відмовтеся від проклять і поганих слів щодо кого-небудь. У цей день всі слова і напуття віддзеркалюються і дають зворотний ефект.

Думати треба тільки про хороше і робити відповідно, і тоді добро повернеться приємними бонусами. "Самокопання" рекомендують, але захоплюватися ним не варто, адже так можна загнати себе в депресію.

Нагадаємо, у ніч з 20 на 21 січня 2019 року відбудеться повне місячне затемнення (total lunar eclipse).

Незвичайним його робить те, що брати участь у ньому буде повний Місяць, який до всього іншого ще і дуже близько підійде до Землі, пояснило NASA у своєму попередженні про це неймовірне явище.

У всій своїй красі повне затемнення буде видно в Північній і Південній Америці, в Гренландії, в Великобританії, в Північній Європі.

Джерело  ​