На Закарпатті сніг та ожеледиця: погода на 26 січня

В Ужгороді та регіоні сніг та ожеледиця: погода на 26 січня
Вночі в гірських районах невеликий сніг, вдень часом сніг та мокрий сніг, в центральній частині та на сході області місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця.

В Ужгороді хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень слабкий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 4-6° морозу, вдень 1-3° морозу.

По області хмарно з проясненнями, вночі в гірських районах невеликий сніг, вдень часом сніг та мокрий сніг, в центральній частині та на сході області місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця. Подекуди туман. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 3° морозу - 2° тепла, в горах місцями вночі 8-10°, вдень до 6° морозу.

На автошляхах регіону вночі в гірських районах невеликий сніг, вдень часом сніг та мокрий сніг, в центральній частині та на сході області місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця. Подекуди туман. Видимість в опадах 1-3 км, в тумані 200-500 м, - повідомляє Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.  ​