Які чоловіки є кращими батьками по знаку Зодіаку

​Яким повинен бути ідеальний батько?

Хтось вчиться бути батьком разом з появою дитини, а хто вже наділений потрібними якостями з народження. Представники цих знаків зодіаку потрапили до цієї добірки неспроста: їм судилося піклуватися про дітей і вони стануть прекрасними батьками, інформує Ukr.Media.
Рак
Цей знак зодіаку можна по праву вважати еталоном батьківства. Тому що для чоловіка-Рака сім'я - це найвища цінність. З появою в будинку дитини батько буде приділяти йому весь вільний час, навчиться майстерно міняти памперси, а коли малюк підросте батько-Рак стане його найкращим другом, буде уважно слухати навіть найбожевільніші фантазії і зберігати всі секрети. В цьому чоловікові концентрується ніжність, турбота і чуйність по відношенню до сім'ї і він з радістю буде обдаровувати домочадців своєю любов'ю. Ложкою дьогтю може стати гіперзабота з боку батьків. Чоловікові-Раку, так само як і жінці, слід вчасно послабити хватку батьківської любові, щоб не втратити довіру дитини.

Овен
Овни по натурі своїй воїни. Вони звикли добиватися своїх цілей будь-якими доступними способами. Але дитина - єдина людина, на кого чоловік-Овен не буде звалювати свою войовничу натуру. Заради дітей він навчиться всім необхідним премудростям батьківства, набереться терпіння і стане дбайливим батьком. Всі свої сили Овен буде витрачати на те, щоб забезпечити сім'ю не тільки у фінансовому плані, але постарається зробити все для ідеальної атмосфери в будинку. Жінка-Овен, навпаки, дуже холодно ставиться до ролі домогосподарки.

Телець
Чоловік-телець - ідеальний сім'янин. Він дотримується трохи консервативних поглядів на шлюб, а виховувати дітей намагається так, як це робили його батьки. Такий батько намагається навчити дітей фінансової грамотності, правилами безпеки - всім знань, які дійсно знадобляться в житті, але не стане проявляти зайву ніжність. Через такий раціональний підход до батьківства може здатися, що діти не є головним пріоритетом у житті Тільця, але це зовсім не так. Просто представники цих знаків, у тому числі і жінки, не звикли відкрито виражати свої почуття, а воліють показувати їх на ділі. І щастя домочадців завжди буде стояти на першому місці.

Терези
Чоловіки, народжені під цим знаком, завжди романтики. Вони майстерно вміють запалити іскру в сімейних відносинах і просто обожнюють дітей. В якості глави сім'ї вони не старомодні, воліють давати дітям повну свободу дій. Але при цьому з боку вони завжди будуть спостерігати за дитиною і переживати за кожен її крок. В будинку Терезів завжди буде доброзичлива атмосфера, тому що чоловіки цього знака не терплять грубості і деспотії в сім'ї.

Діва
Чоловіки-Діви люблять, коли в будинку панує порядок і вкрай негативно ставляться до змін. Але з появою дитини в родині вони візьмуть себе в руки і грунтовно підготуються до довгоочікуваної події. Як і у всіх інших справах, вони воліють максимальну педантичність: у їх дітей повинно бути все найкраще: хороша освіта, ідеальні манери і богатирське здоров'я. Батьки-Діви не будуть балувати свого малюка, але із задоволенням займуться його вихованням: допоможуть розвинути приховані таланти, навчать різним навичкам і обов'язково прищеплять любов до природи. Якщо жінка-Діва може бути непередбачуваною в сімейних відносинах, то чоловік-Діва - завжди скеля і опора сім'ї.