Карантин не продовжили: школярі Тячівщини повертаються до навчання

​У червер, 7 лютого в Тячівській РДА відбулося засідання протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації.

Присутніми розглянуто питання Про стан захворюваності на кір та ГРВІ у Тячівському районі. Як доповіла лікар Тячівської районної філії ДУ “ЗОЛЦМОЗУ”, ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ значно покращилась.
Так, за тиждень зафіксовано 11 випадків захворювання на кір, в.т.ч. 7 дітей, в таких населених пунктах як Тячів, Терново, Г. Потік, Нересниця, Дулово, В. Лази.
За тиждень на ГРВІ в районі захворіло 863 особи (в.т.ч. дітей 476), що становить 494,5 на 100 тис. населення, перевищено епідемічний поріг на 1,5%. Найбільше випадків на таких дільницях: смт Дубове 104, Н. Апша 52, Калини 42, В. Лази 33, Ганичі 33, Р. Поле 21, Терново 21, Теребля 26, Буштино 26. За 07.02.2019 року захворіло 139 осіб, з них 74 дітей.
За підсумками обговорення даного питання протиепідемічна комісія вирішила відновити навчально-виховний процес у навчальних закладах району з понеділка 08.02.19 р.
Також вирішено проводити в навчальних закладах ранковий огляд учнів по виявленню хворих, з залученням медичних працівників лікувально-профілактичних закладів.
Посилити роботу серед населення, щодо щеплення проти кору та здійснювати подальший моніторинг захворюваності на кір та ГРВІ населення Тячівського району,повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.