Затверджено перелік доріг Закарпаття, які ремонтуватимуть у 2019 році

Затверджено перелік доріг Закарпаття, які ремонтуватимуть у 2019 році
Закарпатська облдержадміністрація затвердила в Кабміні та Верховній Раді перелік доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть у 2019 році. 
Закарпаття стало другою областю України, яка захистила в Укравтодорі та Бюджетному комітеті Верховної Ради України перелік автомобільних доріг місцевого значення, що ремонтуватимуться у 2019 році. Цього року в Дорожньому фонді, за рахунок якого ремонтують місцеві дороги, для Закарпаття передбачено 270 мільйонів гривень. До цієї суми можна додавати також кошти місцевих бюджетів, Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), субвенцію на соціально-економічний розвиток території.
Для порівняння: у 2018 році загальний обсяг фінансування ремонтів доріг місцевого значення на Закарпатті становив 423 мільйони 677 тисяч гривень із яких 218,740 мільйонів – Дорожній фонд, 44,665 мільйони – обласний бюджет, 63,650 мільйони – ДФРР, 96,621 мільйонів – субвенція на соціально-економічний розвиток території.
Ремонти розпочнуться, як тільки дозволять погодні умови.
Нагадаємо, що після позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яка визнала стан доріг державного значення на Закарпатті таким, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня, уряд на прохання голови ОДА Геннадія Москаля виділив для Закарпаття додаткові кошти на ремонт доріг державного значення, які перебувають у жахливому стані й місцями нагадують танкодром. Загалом на 2019 рік на ремонт автомобільних доріг державного значення для Закарпаття передбачено 577,5 мільйонів гривень.
moskal.in.ua