Instagram зможе переказувати гроші між користувачами

​Функція грошових переказів буде доступна у «сторіз».

Соціальна мережа Instagram тестує нову функцію, яка дозволить користувачам за допомогою мультимедійних стікерів відправляти гроші один одному. Представник соцмережі Джейн Вонг уточнила, що платежі можна буде здійснювати тільки в «історіях», інформує Ukr.Media.
«На даний момент функція знаходиться в стадії тестування, але найближчим часом може бути запущена в додатку», - уточнила Вонг.
Використовувати нову функцію можна буде, наприклад, для збору благодійних платежів. Організації отримають можливість зробити запит в stories, щоб власники інших аккаунтів скидалися грошима на їх проект.
Слід зазначити, що Instagram далеко не перша соцмережа, яка взялася освоювати ємний ринок грошових переказів. Подібні онлайн-платежі вже ввели великі ресурси, такі як Facebook, Airbnb, Snapchat, WhatsApp, WeChat, Telegram і «ВКонтакте». Більшість з них вбудовують у веб-інтерфейс і додатки власну систему грошових переказів, але деякі користуються послугами сторонніх сервісів. Так, наприклад, заснований в 2012 році сервіс Tilt на даний момент реалізував близько 500 тисяч проектів різного масштабу.
За допомогою вбудованої функції грошових переказів користувачі соцмереж можуть робити окремі перекази, а також об'єднуватися в групи і організовувати краудфандінгові платформи для збору необхідних коштів.
За даними дослідження, яке провела міжнародна компанія Euromonitor Internationals, 25% опитаних користувачів соціальних мереж вже мають за плечима досвід проведення таких транзакцій. Експерти відзначили, що прийом платежів через соцмережі поки що не буде масовим явищем, оскільки така модель підходить не кожному бізнесу.