На Закарпатті чоловік безжалісно "розірвав" жінку

В Ужгородському районі чоловік до смерті забив свою п'яну дружину
На Закарпатті чоловік безжалісно "розірвав" жінку: горілка затьмарила розум

В Ужгородському районі стався жахливий інцидент, який закінчився смертю жінки. Відомо, що чоловік прийшов додому в нетверезому стані, де чекала його дружина теж напідпитку. Інцидент стався в ході сварки подружжя. Повідомляється, що чоловік штовхнув свою дружину. Остання не змогла встояти на ногах і впала на підлогу. В результаті, чоловік почав застосовувати до неї фізичну силу. Він бив її по животу, голові і тілу в цілому. Від травм, несумісних з життям, жінка померла.
Судово-медична експертиза, яка має встановити причину смерті, показала, що у жінки були множинні травми. Від таких травм люди просто не виживають. Мало того, що під час експертизи фахівці виявили травму головного мозку, зламані ребра, травму легенів, у жінки розірвалася дванадцятипала кишка і не тільки, а також були виявлені крововиливи.

Сусіди розповідають, що і чоловік, і дружина часто прикладалися до чарки. У зв'язку з цим у них і виникали скандали. Зі слів сусідів, чоловіка найбільше дратувало саме те, що його дружина вживає алкогольні напої і через це він часто прикладав до дружини силу.