У селі на Закарпатті мешкає аж 65 пар близнят: причина феномену

65 пар близнят вже є у селі Велика Копаня на Закарпатті. Причиною феномену, на думку самих місцевих жителів, є цілющі властивості джерельної води, яка є в селі.

Свідоцтво про народження двох братиків-близнят, Матвія й Тимофія, вручила їхнім батькам секретар сільради Оксана Сергеєва. Таким чином знаменитий населений пункт має тепер шістдесят п’яту пару двійнят.

Про це написала в соцмережі завідувач відділення реєстрації актів цивільного стану райуправління юстиції Тетяна Чедрик.

Причиною цього феномену часто називають копанські джерела. Вода з них вважається цілющою, її набирають всі, хто їздить через село. Везуть навіть у Київ. Сюди навідуються столичні телеканали, приїжджають журналісти з-за кордону, щоб розказати про незвичайні факти. Попри те, що воду набирають усі, близнюків народжують найбільше мешканці Копані. Одна з сільчанок переїхала в Київ і, оскільки довго не вагітніла, взяла з собою у столицю копанську воду, й таки народила, але не двійнят, а трійню.

"Мрієте стати батьками близнюків? Тоді вам дорога у с. Велика Копаня , що на Виноградівщині", - пише авторка публікації.У селі на Закарпатті мешкає аж 65 пар близнят: причина феномену