5 знаків зодіаку, які притягують до себе неприємності

​Звичайно, неприємності можуть трапитися в житті всіх людей.

Однак у деяких це відбувається значно частіше. На думку астрологів, важливу роль в ступені успішності грає знак Зодіаку. Пропонуємо дізнатися разом які ж знаки Зодіаку частіше за інших стикаються з невдачами, інформує Ukr.Media.
Овен
Природжені авантюристи, люди, народжені під знаком Овна, завжди підтримають пригоди. Представники цього сузір'я здатні кинути будь-які справи, кинувшись гуляти серед ночі; вони можуть стрімголов кинутися в епіцентр якого-небудь сумнівного задуму, не хвилюючись про можливі ризики.
Не дивно, що Овни займають лідируючу позицію серед знаків Зодіаку по зіткненням з неприємними ситуаціями. Часто представники цього знака Зодіаку не встигають впоратися з важливими справами і підводять близьких людей. Овнам вкрай складно подолати властиву їм непосидючість - справжній магніт для невдач.
Риби
Риби часто бувають надмірно безтурботні. Підопічні води далеко не завжди вміють раціонально розпланувати свій день - їм просто бракує посидючості. Хтось виправдовує це притаманною їм мрійливістю, хтось нарікає на творчу природу. Але насправді все набагато простіше: багато представників цього зодіакального сузір'я досить ледачі. У зв'язку з чим їм важко взяти себе в руки і приступити до виконання справ, особливо рутинних завдань.
Діти Нептуна стикаються з нерозумінням у відносинах з властивою їм легковажністю, а також невмінням стримувати дані обіцянки. Незважаючи на те, що неприємності, здається, йдуть за більшістю людей, що народилися під знаком Риб по слідах, діти Води рідко роблять висновки з власних помилок. Їм просто не хочеться змінюватися.
Діва
Більшість Дів псує собі життя власним негативом. Крім того, що свідомість представників цього знака Зодіаку сама активно генерує сумні думки, вони вбирають похмурі настрої оточуючих людей. Тому багатьом Дівам світ здається сірим, безбарвним, а часом і жорстоким. А він охоче відповідає їм сторицею.
У Дів з раннього дитинства активно розвинені співчуття і емпатія, у зв'язку з чим їм ще складніше протистояти труднощам. З настанням більш зрілого віку природна невпевненість представників Землі нерідко заміщається агресією, навіть жорстокістю, що робить їх життя тільки складніше. Щоб Дівам жилося легше, а неприємності, відповідно, траплялися рідше, їм необхідна віра і підтримка близьких людей.
Водолій
Водолії відрізняються самовпевненістю. Якщо хтось припустить, що представникам цього знаку щось не по силах, вони одразу зроблять все можливе, щоб переконати того, хто сумнівається. Іноді дана якість веде до позитивних змін у житті, але частіше грає проти них.
Водолії схильні переоцінювати свої сили і брати на себе більше справ, ніж у змозі виконати. Через постійне завантаження часто вони заплутуються у власних обов'язках і взагалі забувають, чого і кому наобіцяли. Радісна новина для Водоліїв: при бажанні, вони в змозі домовитися з цією особливістю власного характеру і бути більш перебірливими, відповідальними у справах. До того ж Водолії, на відміну від більшості вищеописаних знаків гороскопа, вміють робити висновки зі своїх помилок і вчитися на них.
Телець
Одним з найбільш яскраво виражених якостей зі знаком «мінус», яка притаманна Тельцям, астрологи називають егоїзм. Багато хто впевнені, що вони найобдарованіші, кваліфіковані, привабливі і далі. І самі ж потім страждають від неприємностей, які викликало їх самолюбування. Найбільшу кількість проблем ця якість привносить у відносини з людьми - як у романтичній, так і в професійній сфері. Заважають Тельцям і притаманні їм гордість, честолюбство і жадібність.