Тячівські рятувальники застерігали місцеве населення від спалюванню сухостою (фото)

foto
Сьогодні, 28 березня, планове відпрацювання м. Тячів провели працівники місцевого райвідділу ДСНС
Під час подворового обходу надзвичайники надали рекомендації стосовно необхідності виконання превентивних заходів, спрямованих на недопущення загорань у власних помешканнях. Крім того, вогнеборці розповідали про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки, а також наводили реальні приклади тих випадків, які виникали на території регіону.
Оскільки в районі вже зафіксовані випадки загорання сухостою, то особлива увага людей акцентувалася на суворому дотриманні правил пожежної безпеки під час прибирання своїх обійсть від минулорічного мотлоху: ні в якому разі не слід палити сміття в безпосередній близькості від житлових і господарчих будівель та дерев’яних парканів. Щоб не провокувати виникнення пожеж в природних екосистемах, треба також відмовитися і від спалювання минулорічної рослинності на відкритих територіях, наголошували надзвичайники.
Рятувальники сподіваються, що все ж достукаються до свідомості краян, які таки  задумаються над проблемою пожеж в екосистемах, кількість яких, на жаль, продовжує збільшуватися.
Тячів 1.jpg  Тячів 2.jpg
Тячів 3.jpg  Тячів 4.jpg
У ДСНС України у Закарпатській області