Гороскоп на 29 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 березня 2019 року.

Овен
Від Овнів сьогодні потрібні почуття обов'язку, цілеспрямованість, відповідальність, послідовність. Інтереси справи і правила системи аж до вечора будуть важливіші особистих амбіцій, і все ж вам не завадить мати в якості «движка» честолюбство, сильну матеріальну або кар'єрну мотивацію. Якщо за вами числиться незакінчений проект, краще відкласти нові починання і кинути всі сили на його завершення, інформує Ukr.Media.
Телець
Сьогодні у Тельців є час і сили для фінального ривка. Зірки настійно радять використовувати цей шанс, так як ваша енергія незабаром може вичерпатися, а вектор інтересів змінитися. Ефектна і переконлива точка, яку ви поставите в цей день, краще будь-яких слів підтвердить вашу репутацію хорошого працівника, техніка, спортсмена або бізнесмена. За найвідповідальніші завдання краще взятися з ранку.
Близнюки
Сьогодні Близнюкам не варто братися за нові справи. У завершальній роботі краще проявити скрупульозність і ретельність, не залишаючи проблемам жодної лазівки. Недбалість обернеться неприкритим тилом і повторною кризою, а порядок додасть впевненості. Добре займатися питаннями страхування, безпеки, захисту цінностей. Важливий професіоналізм. Не рекомендується діяти в обхід законів і правил.
Рак
Сьогодні Ракам варто поставитись з повагою до чужих принципів. Якщо партнер виявляє холодність, не варто нав'язувати йому власну емоційну манеру спілкування або демонструвати дитячу образу. Якщо співрозмовник волів згорнути діалог, краще не наполягати на продовженні. А ось партнерські зобов'язання в цю добу краще виконувати на відмінно: перфекціонізм і завзятість підуть в плюс вашій репутації.
Лев
В цей день у Левів на першому місці дисципліна. У всякому разі, саме її варто поставити у главу кута тим Левам, які розраховують на міцний успіх. Головною якістю, що забезпечить успіх, може виявитися прискіпливість. Можливо, вам доведеться залишатися на робочому місці до ночі, щоб вчасно закінчити проект або завершити роботу. Не варто сваритися з вірними самовідданими помічниками.

Діва
Сьогодні джерелом працездатності Дів може стати борг, звичка, натхнення, а також негативне почуття, наприклад, страх. Захоплені Діви будуть здатні займатися своїм хобі аж до пізнього вечора. Результат не змусить себе чекати: у термін буде закінчений важливий проект або успішно відхилена загроза. День більш значущий, якщо ви фрілансер, берете участь в партнерському проекті або комусь допомагаєте.
Терези
Сьогодні Терезам не вдасться вийти з-під влади обмежень. Можлива залежність від сімейних або професійних реалій, житлової ситуації. Залишитися оптимістом простіше, якщо жертви виявилися виправданими, а страждання не марними. Якщо ви не бачите результату, можливі втома, розчарування, роздратування. Зірки радять не чекати і бути практичнішими, правильно докладені зусилля не пропадуть даром.
Скорпіон
Сьогодні Скорпіонам не доведеться винаходити щось з нуля. Для збереження позицій буде цілком достатньо діяти в знайомому стилі, йти второваним шляхом. Якщо ви зіткнетеся з певними нововведеннями, то без праці впишете їх у вже знайому вам картину. У цей день важливо бездоганно виконати партнерські зобов'язання, а якщо партнер потребує допомоги, то без зайвих слів підставити йому плече.
Стрілець
Стрільцям сьогодні краще поставити на перше місце практичні справи і не нехтувати рутинними обов'язковими операціями. В цей день непогано піде робота з інструментами, матеріалами, механізмами, продуктами харчування. Ефективна взаємодія з молодшим персоналом, службами допомоги. Добре займатися побутовими, медичними, виробничими проблемами, по можливості, доводячи будь-яку справу до кінця.
Козеріг
Сьогодні чуття підкаже Козерогам, що важливі справи краще не відкладати. Концентрація на завданні, необхідна для успіху, вже завтра може бути загублена, як і відповідні зовнішні умови для ефективної роботи. У той же час, в цей день вам варто уникати зацикленості, перфекціонізму і робити лише найнеобхідніше. Справи, що вимагають повної зосередженості і самовідданості, підуть успішніше вранці.
Водолій
Сьогодні Водоліям зірки радять займатися лише необхідними справами, виключити будь-яку самодіяльність і спонтанні пориви. Втім, обстановка і не розташовує до сплеску натхнення. Більш ймовірно, що вам доведеться змушувати себе виконувати ті чи інші обов'язки, з причини їх потрібності і навіть фатальної неминучості. Зате виконавши свій обов'язок, ви відчуєте, як гора впала з ваших плечей.
Риби
Сьогодні головне завдання Риб - набратися терпіння і зробити все необхідне. День дозволяє не випереджати події і ретельно працювати над потрібним результатом. Пускати в хід отриману корисну інформацію, застосовувати практичні прийоми і методи краще по гарячих слідах. Цілком можливо, що вже в найближчі дні ви втратите здатність діяти послідовно і знову почнете кидатися в різні сторони.​