З 1 квітня на кожну третю і наступну дитину платитимуть 1700 грн

​Українським сім'ям при народженні третьої і наступних дітей щомісяця платитимуть 1700 гривень.
З 1 квітня на кожну третю і наступну дитину платитимуть 1700 грн. Українським сім'ям при народженні третьої і наступних дітей щомісяця платитимуть 1700 гривень.
В Україні з 1 квітня стартує нова соціальна програма підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплату щомісячної фінансової допомоги. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко під час робочої поїздки в Чернівці, передає його прес-служба в Facebook, інформує Ukr.Media.
"Це нова соціальна програма, яку уряд реалізує з ініціативи Президента України. З 1 квітня 2019 року буде виплачуватись щомісячна допомога в розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею 6 років. Таку допомогу отримуватимуть усі багатодітні сім'ї", - сказав Розенко.
Він підкреслив, що всі необхідні кошти для реалізації цієї програми, а це близько 2,5 млрд грн, закладені в Державному бюджеті України. Розенко підкреслив, що завдання місцевих органів влади - забезпечити своєчасну виплату цих коштів.
В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд грн фінансової підтримки.

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.
Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.
Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити - за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.
Таке нововведення має на меті збільшити народжуваність, кажуть в Уряд
Нагадаємо, у квітні пенсіонери отримають другу частину одноразової доплати до пенсії в розмірі 1205 грн. Одноразова доплата до пенсії у сумі 2410,17 грн виплачується пенсіонерам, які отримують пенсії, призначені згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", мають повний страховий стаж (35 років чоловіки, 30 років - жінки, а для пенсій, призначених до 1 жовтня 2011 року, 25 років чоловіки, 20 років жінки) і у яких розмір пенсії не перевищує суми 1669,20 гривень, що становить 40% від мінімальної заробітної плати 4173 грн.