Як голосувала Тячівщина на виборах Президента України (фото)


У неділю, 31 березня  відбулися чергові вибори Президента України. 

 У Тячівському районі, процес голосування відбувся без суттєвих порушень громадського спокою та виборчого законодавства. Попередньо було створено окружну  виборчу комісію з центром у Тячеві, яку очолив Василь Вайнагій. Також у визначений термін було сформовано дільничні комісії , їх охорону та відповідну роботу.
 Зокрема зранку рівно о 8:00 відкрились всі 75 виборчих дільниць, які були забезпечені бюлетенями та всіма необхідними матеріальними засобами для проведення волевиявлення. Традиційно першими сюди навідались мешканці, які йшли на богослужіння до церкви. До початку і після завершення недільної служби в храмих району, проявлялася найбільша активність виборців. Варто зазначити, що така тенденція спостерігається впродовж багатьох виборів.
 За перебігом виборчого процесу уважно стежили чисельні спостерігачі, на дільниці навідались і представники від ОБСЄ, журналісти, в декількох дільницях проводився екзіт-пол. За весь день виборів охорону правопорядку забезпечували працівники Тячівського відділу поліції та підрозділу ДНСН. Ситуацію моніторило і керівництво району.
 Так зокрема, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук та депутат Закарпатської обласної ради Василь Федурця навідалися в цей день в ряд населених пунктів району, де ознайомились з ситуацією на виборчих дільницях. Суттєвих нарікань з боку більшості виборців щодо організаці воловиявлення не надходило. 
 Відтак керівник району Василь Дем'янчук проголосував на виборчій дільниці у своєму рідному селі Вільхівці - Лази. 
 - Важливо, щоб вибори на Тячівщині пройшли демократично і мешканці району мали змогу зробити свій вибір , - наголосив голова РДА. 
 Загалом суспільно-політична сиуація в районі впродовж усього дня волевиявлення залишалась стабільно.
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації