Вибори у Красній: проголосувало півсела (ФОТО)

​Вибори президента України на дільниці у с. Красна пройшли, як і очікувалося, тихо та без порушень. Про це подбали як члени комісії з головуючою Наталією Мадар, так й спостерігачі від різних політсил та представники поліції й рятувальної служби.
Розпочала свою роботу виборча комісії у спортивному залі Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. вчасно. А перший бюлетень кинула у скриньку для голосування сільський голова Марія Носа. Як зазначає Марія Михайлівна, вважала своїм обов’язком прийти на дільницю й проголосувати, бо тільки від кожного з нас залежить, яким буде майбутнє України.
Зранку на дільницю завітали й з десяток інших мешканців села, які перед богослужінням у церкві викроїли час, аби проголосувати. А найбільша кількість виборців прийшла вже у післяобідню пору, після літургії у храмах. 

Ми ж завітали на виборчу дільницю після 14 години. Як повідомила голова комісії Наталія Мадар, станом на 14 годину 40 хвилин на дільниці скористалися своїм правом обирати главу держави 546 з 1819 громадян, що внесені у список виборців. Разом з тим, 54 виборці мали змогу голосувати вдома. 

Для багатьох краснянців День виборів став святковим, сприяла цьому ще й сонячна погода. Тож і не дивно, що на дільниці люди поспішали цілими сім’ями й з оптимістичним настроєм. 

Гріх у такий теплий і важливий для країни день залишатися вдома. Тим більше, що мусимо разом вирішувати, яке буде у нас майбутнє, - переконували краснянці.

Активність виборців у с. Красна, справді, виявилася набагато кращою, ніж у сусідньому Дубовому. Аж 920 осіб, а це 50 % виборців, внесених у список, прийшли до дільниці й проголосували. У селі кажуть, що, можливо, прийшло б і більше виборців, однак чимало краснянців на заробітках. 

Що ж до результатів виборів, то вони такі: 318 краснянців віддали свої голоси Володимиру Зеленському, за Юлію Тимошенко проголосувало 202 громадян, Петро Порошенко набрав 124 голоси, а Олег Ляшко – 118. Л. Білак для Tyachiv.com.ua