Зростаючий Місяць у квітні: сприятливі і небезпечні дні

У період з 6 по 18 квітня не бійтеся проявляти ініціативу, починати нові справи і вирішувати амбітні плани.
У період з 6 по 18 квітня не бійтеся проявляти ініціативу, починати нові справи і вирішувати амбітні плани.
Кожна фаза нічного світила певним чином відбивається на енергетиці людей, відкриває для нас нові можливості і таїть певні небезпеки. Давайте детально розглянемо енергетику під час зростаючого Місяця з 6 по 18 квітня 2019 року, інформує Ukr.Media.
На початку квітня енергетика Місяця посилиться в кілька разів, тому ми, так само, як і небесне світило, повинні взяти приклад з Місяця і бути активними. У період з 6 по 18 квітня не бійтеся проявляти ініціативу, починати нові справи і вирішувати амбітні плани. Удача буде на вашому боці.
Рішення на користь активності підтримує той факт, що Місяць почне свій зріст 6 квітня в знаку Овна - дуже рішучого, амбітного й активного знака Зодіаку. Однак, такий вплив Місяця в Овні на кожному знаку Зодіаку позначиться по-своєму, хтось пуститься в усі тяжкі та спустить в шопінг всю зарплату, а у комусь захочеться економити кожну копійку. Астрологи радять у період зростаючого Місяця вкладати гроші в практичні речі: оновлення і благоустрій житла, здоров'я, процедури краси, особистісний ріст, навчання. Саме це стане основою і фундаментом вашого розвитку і удачі на найближчі кілька місяців. А великі покупки і вкладення поки слід відкласти до більш сприятливого періоду.

7 і 8 квітня - вдалі дні витрати грошей для власного задоволення і комфорту.
9 і 10 квітня - час нестандартних ідей і бажань, поспішайте їх втілювати в життя. Ці дні вдалі для просування по кар'єрних сходах, зміни режиму роботи і способу життя. Якщо ви давно мріяли обговорити з начальством нагальні проблеми або змінити роботу - час настав. Енергетика цих днів подарує додаткові сили і стимул.
11 і 12 квітня - вдалий час для демонстрації і прояви почуттів, це дні романтики і відмінних змін в особистому житті. У ці дні можуть з'явитися нові знайомства, а довгострокові відносини порадують теплими відносинами з партнером, турботою і чуттєвістю. Проблеми можуть виникнути тільки у відносинах з родичами, щоб цього не сталося, будьте терпиміші до старшого покоління.
13, 14 і 15 квітня ніжність і чуттєвість може змінитися бурхливими проявами почуттів в любовних відносинах. У ці дні зміни енергетики будьте уважні до почуттів близьких, а саме обережнішими у вчинках і словах. Найбільш «небезпечний» енергетичний день - 13 квітня, коли емоції багатьох будуть буквально «кипіти». Цей день постарайтеся менше спілкуватися і зберігати спокій у будь-якій ситуації.
З 16 по 18 квітня - дні спаду енергетичної активності, дні «затишшя». Емоції перестануть «кипіти», енергетика заспокоїться, нерви заспокояться. Голова знову буде чистою і ясною, що дозволить приймати правильні рішення. Ці дні сприятливі для занять зміцнення здоров'я як психологічного, так і фізичного.
Загальна картина «бурхливої діяльності» в період зростаючого Місяця багатьом може здатися психологічно складною. А нестійкий емоційний фон, скачки настрою, можуть вичавити вашу енергетику, немов лимон. Щоб зберігати спокій і гарний настрій, користуйтеся медитацією та іншими духовними практиками збереження енергії, уникайте стресових ситуацій і спілкування з негативними людьми.