Якого числа відбудеться повний місяць у квітні 2019 року: точна дата і час згідно з місячним календарем

​Повня – найбільш особливий і непередбачуваний день місяця.
Повня – найбільш особливий і непередбачуваний день місяця.
Енергетика нічного світила в повню настільки сильна, що надає неймовірно потужний вплив на все живе. В першу чергу цього впливу зазнає, звичайно, людина. Причому в момент повні нічне світило може чинити на людей і позитивний, і негативний вплив. Багато в чому це залежить від самої людини, від її настрою. Важливо пам'ятати, що в цей час слова і думки знаходять неймовірну міць і часто матеріалізуються. Тому головна порада фахівців — налаштуватися на позитив і спробувати змінити своє життя в кращу сторону. Адже коли як не в повню це варто зробити. Ну а для того, щоб не пропустити таку важливу подію, варто заздалегідь дізнатися, якого числа відбудеться повний місяць у квітні 2019 року, інформує Ukr.Media.
За прогнозами астрологів, підвищена активність Місяця у квітні доведеться на проміжок з 15 по 21 число. Енергетичні хвилі досягнуть свого піку в день повного місяця — 19 квітня.
На цю дату вимальовується наступна картина: 19.04.19 — Повний місяць, який Місяць зустріне в сузір'ї Терезів о 14:12 за київським часом. За місячним календарем це буде 14 місячний день. Одночасно з цим Місяць вступить в протистояння з Сонцем, що і робить квітневий Повний місяць особливим.
Протистояння Місяця в Терезах і Сонці обіцяє сплеск енергії. Повний Місяць у квітні може принести невизначеність в життя, нервозність, суєту, поспіх і психологічний дискомфорт. У той час як Сонце принесе хвилювання, несподівані зміни і свободу вибору. У багатьох з'явиться сильне бажання змінити життя, вирватися з капкана і зробити щось абсолютно несхоже на звичну діяльність. Але з Місяцем, протилежним Сонцю, несподівані зміни і різкі зриви можуть закінчитися нервовим напруженням.
Не варто забувати про те, що повня пройде в Знаку Терези, коли особливо важлива гармонія внутрішнього світу з зовнішнім і помірність у всьому. Астрологи радять уникати крайнощів, намагаючись дотримуватися балансу.
Особливості впливу квітневого повного місяця
У п'ятницю, 19 квітня (день впливу Венери) ми відчуємо особливий вплив зірок. І це не дивно — нами одночасно будуть управляти Повний Місяць, Сонце і Венера. Такий потужний викид енергії слід направити в правильне річище: виплеснути у сферу любові і відносин, творчість, духовне зростання, розширення кругозору. В іншому випадку енергія знайде вихід в агресії, поспішності, дратівливості, необачних рішеннях.
Терези — знак гармонії і витонченості, і коли Місяць знаходиться в цьому сузір'ї, він закликає нас творити красу, бачити її і цінувати. Краса здатна розчинити весь негатив, позбавити від сумнівів і страхів, тому астрологи радять коритися почуттю прекрасного, працювати над своєю зовнішністю і внутрішнім світом, говорити і думати про високе і витончене.