Знаки Зодіаку, життя яких перевернеться догори дриґом у травні, їх звичний світ стане іншим

​Три знаки Зодіаку випробують потрясіння в травні, кажуть астрологи.
Три знаки Зодіаку випробують потрясіння в травні, кажуть астрологи.
І не обов'язково ці потрясіння будуть носити знак «мінус». Два знаки Зодіаку з трьох виявляться щасливчиками, і їх світ перевернеться з ніг на голову в позитивному сенсі. Втім, астрологи закликають будь-який досвід і життєві негаразди не сприймати з трагізмом, а пожинати плоди помилок, щоб зробити своє життя якісно краще в майбутньому, інформує Ukr.Media.
Зі щасливими змінами в житті можна привітати Тельців. Ваш звичний світ завалиться завдяки якомусь придбанню, яке матиме позитивний емоційний фон. Трапиться щось, чого ви бажали довгий час і до чого наполегливо йшли. Астрологи кажуть, що це «нове» торкнеться всього вашого життя і всіх членів вашої родини. Ви перейдете на якісно інший рівень.
Очікуються зміни і в житті Стрільців. Вони також будуть позитивними, але фон зіпсує оточення. Постійно буде опинятися поруч той, хто своїми діями стане заважати, перешкоджати і всіляко ставити підніжки вам. Якщо Стрільці зможуть зібратися, окреслити завдання, то «благодійник» з оточення залишиться ні з чим. Зміни, які торкнуться життя «лучника», стосуються сім'ї і професії. Безумовно, ваше життя з травня 2019 року більше не буде колишнім.
І дісталися ми до третього знака Зодіаку, якого, на жаль, в травні чекають куди більш неприємні перспективи, наслідки яких позначаться на подальшому житті представників цього сузір'я. На жаль, не все так райдужно у Скорпіонів. Вони ризикують збитися зі шляху, астрологи попереджають. У результаті питання, що впливають на подальший життєвий шлях, залишаться невирішеними. Настають стомлюючі поїздки, зустрічі, які виснажують нервову систему. До кінця травня ситуація виправиться. Але відбиток залишиться на довгі роки.