2:0 СК “Вільхівці” виграли ФК “Бужору”

Цієї суботи 20 квітня на спортивному стадіоні с. Вільхівці відбувся футбольний матч ІІ туру Чемпіонату Закарпатської області за участі команд “Бужора”(Іршава) та “Вільхівці”. 

У першій половині першого тайму команда “Вільхівці” забила 2 голи. Відкрив рахунок 20-річний Максим Кодря - наймолодший і перспективний гравець команди, який забив 16-метрового гола. Другий гол-пенальті вже традиційно забив Мирослав Мудра. Протягом гри з боку Вільхівців було багато контратак, гольових моментів і закріплення результату.


Юрій Бучок - тренер СК “Вільхівці” резюмував: “Команда виконала всі завдання, які були поставлені перед нею для цієї гри. Здобуто результат 2:0. Ми задоволені грою і результатом!”

Окрему подяку команда “Вільхівці” висловлює президенту СК “Вільхівці” -  Михайлу Цірику та своїм  уболівальникам, які активно підтримують команду, все роблять для того, аби команда була забезпечена і показувала гарні результати. “Таких уболівальників, як у Вільхівцях, я думаю немає у всьому Закарпатті. Ми маємо потужнуу підтримку” - каже тренер.


На сьогодні  основні  суперники команди “Вільхівці” - це  ФК“Севлюш” (Виноградів), ФК “Поляна”, МФА “Мункач” (Мукачево) та СК “Карпати” (Рахів). Наразі перед командою “Вільхівці” поставлене високе завдання - увійти у трійку призерів Чемпіонату області.