У Держреєстрі підрахували, скільки виборців не проголосувало

У Держреєстрі підрахували, скільки виборців не проголосувало
Загальна кількість виборців в Україні налічує 35 млн 566 тисяч 121 особу, і, якщо виходити з цієї цифри, під час повторного голосування на чергових виборах Президента України Володимира Зеленського підтримали 38% українців, Петра Порошенка — 13%.

Відповідну електоральну графіку опублікував керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах на своїй сторінці у Facebook, - пише Укрінформ.

“Загальна кількість виборців за даними Державного реєстру виборців становить 35 566 121. Якщо взяти цю кількість за 100 відсотків, маємо таке”, - зазначив він під діаграмою.

У Держреєстрі підрахували, скільки виборців не проголосувало


Згідно з даними діаграми, від загальної кількості виборців голосували за Володимира Зеленського 38%, за Петра Порошенка — 13%.

Не голосували на президентських виборах за власним бажанням 32% виборців, не голосували у зв’язку з окупацією РФ — 13%, не голосували через штамп “вибув” у паспорті — 3%, зіпсовані бюлетені — 1%.

Як повідомлялося, в Україні 21 квітня проводилося повторне голосування на чергових виборах президента.

За даними 100% електронних протоколів, перемогу на президентських виборах здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% виборців, які прийшли на виборчі дільниці.

Явка виборців становила 62,07%. Загалом участь у голосуванні взяли 18 млн 491 тисяча 840 виборців.

Президентські вибори не організовуватимуться і не проводитимуться на території анексованого Криму та у 12 із 21 виборчих округів Донецької області й у 6 округах із 11 в Луганській області. ​