1/8 фіналу Кубку Закарпатської області з футболу. 5:2 - СК “Вільхівці” виграли!

В цю неділю, 19 травня, футбольна команда "Вільхівці" грала на виїзді у с. Боржавське, Виноградівського р-ну з командою-господарями поля - "Боржавське". “Гра була напружена, - розповідає тренер команди Юрій Бучок, - через те, що напередодні пройшли дощі, які просто залили футбольне поле, тож грати футболістам було і мокро і слизько”.
Перший тайм закінчився з рахунком 2:1.  Обидва голи забив Мирослав Мудра. Однак, на початку другого тайму боржавчани зрівняли рахунок. Тож, аби прорватися вперед, Юрій Мушка забив третього гола.
Судді призначили пенальті у ворота “Вільхівців”, та воротар Віталій Гринишин спритно, як він це вміє, перехопив м’яча. Це вже другу гру підряд Віталій відбиває пенальті суперників.
Ще два голи, попри мокре поле, вдалося забити Мирославу Мудрі. Тож повернулися футболісти додому з перемогою 5:2 - Вітаємо! Бажаємо і надалі впевнених перемог, зручних футбольних полів і відданих вболівальників.