Команда Зеленського заявила про старт програми "Соціальний ліфт"

Метою програми названо об'єднання фахівців для розвитку країни

Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko
Команда президента України Володимира Зеленського оголосила про запуск проекту "Соціальний ліфт", метою якого стало об'єднання фахівців для позитивних змін і комплексного розвитку країни.
"Ми запускаємо beta-версію проекту LIFT. Наша мета: цим проектом об'єднати кваліфікованих фахівців та інновації, забезпечити позитивні зміни в країні та її комплексне соціально-економічний і культурний розвиток", – йдеться на Facebook-сторінці Команда Зеленського.
Автори повідомлення запевнили, що приєднатися до проекту може "абсолютно кожен" і запевнили, що залучили "кращі рекрутингові компанії і фахівців, які будуть ретельно стежити за процесом відбору.

Окремо в заяві зазначено, що "LIFT, як інноваційна платформа, допоможе знайти вакансію, стати спеціалістом та працювати на зміну країни; розповісти ідею, що вирішить складні питання або буде корисною для країни; презентувати продукт, що принесе позитивні зміни на державному рівні".

Зеленський також додав, що його команда чекає пропозицій нових розробок і готова їх втілювати в життя. У планах також – розвиток електронного уряду, щоб читати про зміни законів і реформ ми могли не тільки в інтернеті, але і в мобільних додатках.