У Тячеві почали будувати сімейну амбулаторію (ФОТО)

​Як уже повідомляв Tyachiv.com.ua, цьогоріч у Тячеві збудують нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Такі амбулаторії будують в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України.
Кошторис робіт з будівництва амбулаторії у Тячівській ОТГ становить близько 7,4 млн грн. Збудують заклад за кошти цільової субвенції з державного бюджету в сумі майже 6,67 млн. грн. 800 тис. грн. виділено як співфінансування з бюджету ОТГ. 

Спочатку заклад планували будувати по вул.Вайди, 1б, на території старого цвинтаря. Однак пізніше обрали інше місце – біля футбольного майданчика Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського. Будівельні роботи вже розпочалися. Збудувати амбулаторію планують до кінця року.

Нова АЗПСМ відповідатиме сучасним вимогам, розробленим у МОЗ України, та буде устаткована необхідним для закладів первинної медицини обладнанням. За проектом, це буде одноповерхова будівля площею близько 370 кв.м. В амбулаторії будуть облаштовані кабінети лікаря, реєстратура, лабораторія, маніпуляційна, процедурна, кабінет щеплень, кімната здоров’я, конференц-зал тощо.

Tyachiv.com.ua