Які знаки Зодіаку, на думку астрологів, є найслабшими

​Представники різних знаків Зодіаку відрізняються один від одного за характером, витривалістю, сміливістю і багатьом іншим критеріям.

Астрологи з'ясували, які знаки Зодіаку найслабші, а які володіють непохитною волею, інформує Ukr.Media.
Найсильніший внутрішній стрижень мають Скорпіони, Риби і Раки, його непросто зламати або навіть зігнути. Багато чоловіків Риб і особливо Раків несуть військову службу, беруть участь у важких боях. Відбувається це тому, що зовні вони дуже пластичні, вміють „перепливати" і обходити перешкоди. В голові у них склалося своя окрема думка, яка не міняється навіть під тиском зовнішніх подразників і гіркої дійсності.
Оптимісти по життю, які вірять тільки в себе і свої сили - це Овни, Леви і Стрільці. Вони завжди діють і знають, щоб чогось добитися і отримати від цього життя, потрібно діяти. Їх вирішення дуже залежать від оточуючих їх людей. Як правило, ці знаки Зодіаку чисто підсвідомо вибирають собі те коло спілкування, від якого можна отримати допомогу чи підтримку. Їм буде дуже важко, якщо вони не будуть отримувати допомогу від свого оточення.
Стійкі „олов'яні солдатики", які з гідністю переносять всі життєві труднощі та негаразди навколишньої дійсності - це Козероги, Тельці і Діви. Але всі рани, які вони коли-небудь отримали в своєму житті, залишаться в їх стихії (на землі) назавжди.
Найслабкішими знаками Зодіаку астрологи назвали повітряні знаки - Водолій, Близнюки і Терези, вони володарі найслабкішої волі. Але в цих знаків Зодіаку є інші гідні риси, за рахунок яких вони „летять" по дорозі життя. Комунікабельність, товариськість, бажання скріпити, склеїти всіх людей. Вони слабкі в тому плані, що не здатні відстоювати свою думку, точку зору, та й самі змінюють свої погляди трохи не п'ять разів на дню.
Астрологи помітили одну особливість чоловічі знаки Вогню, Повітря виявилися слабкими, а жіночі Вода і Земля, навпаки, сильними. Виходить, що жінкам зірки дарували стійкість і стабільність, щоб вони могли створювати умови для реалізації чоловіків у зовнішньому плані.​