Поліцейські Закарпаття задокументували за добу 7 п’яних водіїв

foto
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Перечинському, Тячівському районах. Ще трьох нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.
У селі Оноківці Ужгородського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Skoda Оctаvіa», на якому не освічувався задній номерний знак, а водій не був пристебнутий паском безпеки. За кермом автомобіля перебував житель Ужгорода, який не надав водійського посвідчення і  перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,31 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від керування водія відсторонили.
У Перечині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt», водій якого безпричинно сигналив. За кермом автомобіля перебував п’яний житель Березнянщини. Драгер виявив у нього 2,1 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.
У селі Терново Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2105», який робив незрозумілі маневри. Побачивши службовий автомобіль поліції, водій зупинився посеред дороги, вийшов з машини і спробував утекти. Його наздогнали. Як з’ясувалося, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння і не надав документів на право керування. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,34 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.   

Факт керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння задокументували також працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення. Ще трьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.     
Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.