Гороскоп на 22 липня 2019 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 22 липня 2019 року.

Овен
Вранці Овнам не завадить поміркувати на самоті, але явно не варто поспішати обмінюватися думками з іншими людьми. Зірки підказують, що у другій половині дня зміниться або обстановка, або ваш настрій, а можливо і те, і інше разом. У підсумку, ви почнете дивитися на багато речей під іншим кутом і можете раптово переглянути питання, яке ще годину-другу тому здавалося вирішеним остаточно, інформує Ukr.Media.
Телець
Початок цього дня Тельці зустрінуть в повній впевненості, що вони володіють ситуацією, однак підсвідомо у неї вже будуть назрівати зміни. Зірки радять не зволікати із задуманою напередодні зустріччю, поїздкою або розмовою, так як у другій половині дня ви ризикуєте зіткнутися з перешкодою в здійсненні своїх бажань. Зросте ймовірність опинитися в глухому куті, перед необхідністю нового маневру.
Близнюки
Перша половина доби допоможе Близнюкам зберегти настрій минулого уїк-енду. Можна використовувати її для завершення розмови, відпочинку або плавного переходу в робочий режим. А ось енергія для нових справ з'явиться лише в другій половині дня. Не варто поспішати виконувати накази, отримані вранці: до вечора частина проблем зникне, а для актуальних завдань знайдеться більш творче і перспективне рішення.
Рак
На початку дня у Раків залишиться можливість підвести риску під діалогом, відправити лист, дати відповідь або висловити свою думку. Зірки радять скористатися цим привілеєм, так як у другій половині доби доля має намір посміятися на вашими планами. Ви можете зіткнутися з капризом партнера або начальника, новим варіантом або вибором, стати жертвою непорозуміння або суперечливих обставин.
Лев
Сьогодні Левам зірки радять утриматися від важливих індивідуальних ініціатив та відповідальних нових рішень, особливо в першій половині дня. Ваші судження в цей час необ'єктивні, а дії передчасні. Ви будете схильні керуватися застарілими відомостями або занижувати свої можливості з-за необґрунтованого страху. До чергового раунду поточних справ краще починати у другій половині дня.
Діва
Діви можуть розпочати цей день з роздумів чи спілкування в зручному для себе форматі, завершення діалогу, спілкування з друзями та ріднею. Зірки рекомендують не відкладати продовження цікавої розмови і озвучення своєї думки, так як друга половина дня виявиться менш комфортною і може зажадати від вас дій, а не слів. Можливо, вам доведеться зіткнутися з черговим авралом або головоломкою.
Терези
Терезам зірки радять почати сьогоднішній день з рутини. Не варто що-небудь заздалегідь планувати, в тому числі, намагатися передбачити чужу поведінку і наміри. У другій половині дня ініціатива виявиться не в ваших руках, зросте ймовірність опинитися у вже знайомому складному становищі. Вас може поставити перед дилемою партнер або конкурент. Не виключено, що хтось невдало над вами пожартує.
Скорпіон
Скорпіони зможуть почати цей день з невеликого продовження уїк-енду, але на повний спокій більшості представників знаку розраховувати не доводиться. У другій половині доби в полі вашого зору виявиться нагальна справа, або навіть декілька проектів одночасно. Зірки радять включити креативний підхід і спробувати досягти успіху всюди: розторопність позитивно відіб'ється на гаманці або кар'єрі.
Стрілець
Сьогодні зірки не радять Стрільцям братися за справи спозаранку. Вранці продуктивність невелика, а тому можна дозволити собі полінуватися, залишитися вдома, довше поспати, поспілкуватися з близькими, поговорити про сокровенне, подивитися улюблений фільм або почитати книгу. У другій половині дня нарешті з'явиться відсутня креативна енергія, завдяки якій у вас буде шанс успішно взяти будь-який бар'єр.
Козеріг
Вранці у Козерогів буде час для роздумів, мрій, спогадів та особистих контактів. Багато Козерогів проведуть першу половину дня під враженням подій вікенду. Ближче до вечора домашні, кар'єрні, партнерські або інші обставини змусять вас підбадьоритися і терміново повернутися в бойову форму. Швидше за все, вам знову доведеться шукати дотепне рішення в черговій парадоксальній ситуації.
Водолій
Для Водоліїв день може початися з додаткової інформації, розкриття невеличкого секрету або іншої дрібної удачі, але головні враження будуть ще попереду. На динаміку і нові можливості найбільш багата друга половина доби. Не виключено, що ви ненадовго опинитеся на роздоріжжі. Який би варіант ви не вибрали, є шанс на успіх, але пам'ятайте, що найпростіше буде досягти його, об'єднавши зусилля.
Риби
Першу половину дня Рибам варто використовувати для роздумів або підтримання зв'язків. Це вдалий момент для підведення риски під роздумами та інформаційними пошуками, а також завершення розмови на потрібній вам ноті. Важливо встигнути поговорити з дітьми, партнером, батьками. Увечері добре зайнятися завданням, що допускає креативний підхід і різні варіанти рішення. Небажані швидкі покупки і угоди.​