Повільно та з шумом приймали від дільничних протоколи на ОВК в Тячеві

На ОВК №72 перші представники дільничних комісій почали з’їжджатися вже після 21 години, відразу після підрахунку голосів на своїх дільницях.
 
Як розповідає член комісії Іван Деяк, саме в цей час у них розпочинається активний робочий процес. Ті, кому вдається раніше потрапити до актової зали, не обов’язково швидко здають свої протоколи, бо на ОВК фіксують незначні порушення.
Серед проблемних дільниць Іван Деяк називає виборчу дільницю з Солотвина. Представники цієї дільниці станом на 8 годину ранку 22 липня на ОВК не з’являлися. Здати свої протоколи на цей час змогли тільки 40 дільниць із 104. Серед них і члени комісії з Тересви. А от представники дільниці №210 411 з селища Великий Бичків тільки чекають на свою чергу.
Вже через пів години члени ОВК призупинили свою роботу. Кажуть, помилки в бюлетені через недотримання тиші та черги доводиться шукати по пів години.
Спостерігачі з Канади кажуть, що всі ці нюанси будуть фіксувати, та судити про порушення поки не в їх юрисдикції. Після невеликої паузи робота на ОВК відновилась.