Чому варто обрати весільні обручки з білого золота: 7 причин

​Обручки з білого золота — гарний вибір молодят.

Вгадайте, яка прикраса однаково корисна як для заміжніх, так і незаміжніх жінок? Для перших вона предмет гордості і заздрощів подруг, для інших — оберіг на випадок небажаної чоловічої уваги. Відповідь проста — обручка, інформує Ukr.Media.
«Символ вірності і любові», «тонка нитка між двома серцями», «ланка в ланцюжку сімейного життя» — якими тільки епітетами не нагороджували цей весільний аксесуар. А вибрати відповідну модель ще те випробовування для пари. Зверніть увагу на обручки з білого золота, широкий асортимент яких пропонують магазини.
Чим хороші «обручки з білого золота:
Універсальність дизайну
Цей вид благородного металу дозволяє виготовити модель на будь-який смак:
  • класичну витончену обручку;
  • зразок зі спеціальною доріжкою з дорогоцінних камінчиків;
  • зробити на ній гравіювання і насічки;
  • скомбінувати з рожевим або жовтим золотом, платиною.
Міцність виробів
З обручками пов'язана безліч прикмет, найгірша з яких — їх пошкодження. Надійність кільця з білого золота пояснюється вмістом в його складі паладію, твердість якого вище, ніж у міді, і срібла, що входять до складу рожевого і жовтого металу.
Сполучуваність з будь-яким стилем
Пісочний, а саме такий відтінок у білого золота, підійде під вбрання в будь-якому стилі. Обручка в ідеалі купується на все життя. Ваші уподобання в одязі будуть змінюватися, тому важливо підібрати весільний аксесуар, який поєднається з будь-яким вбранням.
Дотримання віянь моди
Останні тенденції у весільній моді — обручки з діамантами. Традиційно холодну красу каменю поєднували з платиною, але біле золото відмінно справляється з цим завданням.
Можливість зробити парні прикраси
За наявності бажання поєднати чоловічу і жіночу моделі вибір цього металу виправданий. Якщо дизайн жіночого екземпляра може бути різноманітним, то чоловіки воліють обрати елегантну, що підкреслює статус власника, прикрасу.
Доступність за ціною
Уточнимо — у порівнянні з платиною. Якщо ви хотіли платинове кільце, то схожість білого золота з цим благородним металом, за меншої ціни, зверне вашу увагу на ці моделі.
Бажання відчути себе принцесою
Представники європейській аристократії воліють обирати вироби саме з цього металу. Наприклад, безіменний палець дружини принца Вільяма прикрашає кільце з білого золота, інкрустоване діамантами і сапфірами.

Визначилися з металом? Починайте обирати моделі. Справа ця складна, але обручка, хочеться вірити, купується один раз і назавжди.​