Обережно, в Україну йде новий вірус: хто в небезпеці і як від неї вберегтися


Як стало відомо, на Україну насувається новий вірус, який в світі ще не зустрічався. Медики терміново попереджають українців про небезпеку, що насувається і просять прийнято термінових заходів по збереженню свого здоров’я
Так, наступний епідемічний сезон грипу та ГРВІ очікується в Україні вже зовсім скоро. Цієї осені та взимку українцям будуть загрожувати чотири штами вірусу. Про це розповіли в прес-службі Міністерства охорони здоров’я.
Серед штамів грипу, від яких потерпатимуть мешканці країни, найбільш агресивним вважається сінгапурський A (H3N2). Він уже проявив себе в сезоні 2018-2019. Його небезпека полягає в тому, що він викликає пневмонію у важкій формі. Якщо вчасно не почати її лікування, то це може закінчитися летальним результатом. Особливо в зоні ризики виявилися маленькі діти, які погано переносять медикаментозну терапію в силу свого віку. До того ж, у них ще погано працює імунітет і не може впоратися з усіма захворюваннями.
Крім сінгапурського грипу, згідно з прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, в сезоні 2019-2020 проявлять себе такі штами:
A / Brisbane / 02/2018 (H1N1);
вірус, схожий на B / Colorado / 06/2017;
вірус, схожий на B / Phuket / 3073/2013.
Всі медики стверджують, щоб уберегти себе і своїх рідних від захворювань кращим варіантом стане вакцинація. Вже планується закупівля понад мільйон вакцин від цих хвороб. Зроблено вакцинація можна в будь-якій поліклініці міста, краще заздалегідь уточнивши наявність вакцин.
Також придбати вакцини можна буде за власні кошти в аптеках.