Правоохоронці Закарпаття виявили за добу 12 п’яних водіїв

fotoЗа минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Свалявському, Тячівському, Великоберезнянському, Рахівському, Хустському районах.
Ще 6 п’яних водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи. У Великому Березному вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл марки «Vірer», водій якого не мав захисного шолома. Керував ним молодий житель Львова, який приїхав на Закарпаття в гості.
Мотоцикл взяв від місцевого товариша. Юнак був у стані алкогольного сп’яніння, не мав водійського посвідчення, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
У присілку Вільхівчик на Тячівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері автомобіль марки «ВАЗ-2108», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік не мав, від медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
У Рахові удосвіта працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2109», який їхав по зустрічній смузі руху. Водій, місцевий житель, перебував у стані алкогольного сп’яніння, під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,75 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. У Сваляві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Оpel» іноземної реєстрації, який створив аварійну ситуацію. За кермом перебував житель села Стройне у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Солочин на Свалявщині ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2109», який робив незрозумілі маневри. Водій, місцевий житель, перебував у стані алкогольного сп’яніння, під час медосвідування в лікарні у нього виявили 0,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. Випадок керування в стані алкогольного сп’яніння також задокументували поліцейські Хуста.
Ще 6 п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції. Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення. Відділ комунікації поліції Закарпатської області