На Закарпатті вшанували пам’ять загиблих захисників (ФОТО)


В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну. Участь у них взяли керівники ГУНП в Закарпатській області.
29 серпня – цю дату було обрано не випадково, адже саме 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. Аби вшанувати пам’ять полеглих героїв, Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №621/2019 від 23 серпня затвердив офіційне відзначення Дня пам’яті загиблих захисників України.
“Відповідні урочистості відбулися сьогодні в Ужгороді на Пагорбі Слави. Керівництво області, міста Ужгород, правоохоронних та інших державних структур вшанувало пам’ять загиблих героїв покладанням квітів до монументу на Пагорбі Слави, а також на могили загиблих”, – йдеться у повідомленні.
До вшанування пам’яті загиблих захисників України долучилися  т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Андрій Рубель та заступник начальника ГУНП області полковник Ярослав Лебович.
відділ комунікації поліції Закарпатської області