Молодик 30 серпня: дізнайтеся, що варто зробити, а яких дій і думок краще уникнути

​Пам'ятайте — це найкращий час для змін.

Серпень 2019-го — особливий час. Наближається зміна сезонів, а ще на 30 число припадає другий за місяць Молодик. Новий місяць буде знаходитися в Діві, а у вас з'явиться шанс кардинально змінити своє життя. Якщо ви щось задумали і постійно відкладали, мріяти почати, але боялися втілити у реальність, — зараз саме час наважитися! Досить жити монотонним і сірим життям — перед вами відкриваються небачені можливості, інформує Ukr.Media.
Марс, Меркурій і Венера «великі друзі» Місяця (вони дійсно дуже близькі). Тому всі знаки Зодіаку, що знаходяться під заступництвом цих планет, переживуть яскраві та незабутні події та почуття.
Оскільки Марс є найпотужнішою з енергетики планетою, Новий Місяць 30 серпня буде володіти чоловічою силою і енергією, що вважається священною. А це означає, що вам не потрібно шукати мотивацію — енергія буде бити ключем.
І ще хороша новина: Новий Місяць буде сприяти в усіх починаннях, навіть якщо часу та ресурсів — обмаль.
Молодик 30 серпня — прекрасний шанс для реалізації давніх планів і мрій. Все, що потрібно — це бажання і наполегливість, а Місяць буде допомагати у всьому. Але не варто забувати, що енергія Марса, попри свою силу і позитив, може бути часом злою і нетерплячою. Тому ретельно стежте за ситуацією навколо вас і намагайтеся по можливості тримати все під контролем.
Позитивний момент полягає в тому, що присутність Меркурія дещо пом'якшує цю проблему. Тому можете не переживати: нічого такого, про що ви будете шкодувати, ви не зробите. Навпаки, Меркурій буде підказувати і вести вас у цікавий час.
Близькість Венери до Місяця пояснюється любовними вібраціями, які вона посилає. Молодий місяць у Діві — чарівний час для призначення побачень і початку нових відносин. Але, навіть якщо ваші відносини тріщать по швах — не панікуйте та не сумуйте. Всесвіт забудеться і про це. Все, що потрібно — це бажання обох партнерів бути разом, а період для виправлення косяків в любові — ідеальний.
Попри те, що час буде динамічний і напружений, не турбуйтеся — енергія буде гармонійною.
Серпень завжди був кращим місяцем для всякого роду починань. Тому якщо ви ще вагалися, зараз саме час починати великий шлях до мрії. І молодик 30 серпня — прекрасний день для початку. Не обов'язково ставити грандіозні плани та підкорювати відразу ж Еверест. Нехай завдання будуть невеликими. Головне — не сидіти на місці. Як і у випадку з іншими речами в нашому житті — можливості завжди існують. Головне — це ваше бажання. А тепер, коли до нього приєдналася сила Космосу — гріх не скористатися. Ніхто і нічого за вас це не зробить. Так що беріть відповідальність за своє життя, і — вперед!
Новий Місяць у Діві — це час, коли ви отримуєте мудрість і благословення. Діва буде допомагати та сприяти всім — і чоловікам, і жінкам. Кажучи іншими словами, настає період, коли ви можете взяти контроль над своїм життям і розставити пріоритети. Це час можливостей і час звершень. Не пропустіть його!
Новий Місяць у Діві — це найсприятливіший час повернуться до себе, своїх істинних бажань і покликань. Тому що в гонитві за кар'єрою і матеріальним добробутом ми забуваємо про головне — навіщо ми тут, на Землі. Забуваємо про маленькі радощі навколо.
Що не можна робити в Молодик 30 серпня:
 • проявляти егоїзм, відмовляючи в допомозі тим, хто її потребує;
 • впадати в протилежну крайність — повністю відкидати свої інтереси;
 • проводити час в негативних думках і похмурому настрої.
Що можна і потрібно зробити в Молодик 30 серпня:
 • готуватися до майбутніх великих проєктів;
 • відмінний час для початку нових відносин і поліпшення вже існуючих;
 • пробачити, залишити в минулому старі образи;
 • проводити ритуали, спрямовані на набуття удачі, достатку і любові;
 • надавати підтримку іншим людям;
 • вирішувати різні грошові питання: почати накопичення, просити про підвищення зарплати тощо;
 • сприятливими будуть будь-які починання, пов'язані з навчанням, творчістю і саморозвитком;
 • ідеальний час для відмови від шкідливих звичок.