Кількість загорань сухостою на Закарпатті невпинно збільшується

foto
Рятувальники закликають бути обережними з вогнем у період спеки!
Неодноразові звернення вогнеборців Закарпаття щодо пожежонебезпечного періоду та відповідальне ставлення з вогнем у період спеки, на жаль, результату не дають. Кількість загорань сухостою та сміття на відкритих територіях невпинно збільшується. Тільки за минулу чергову добу підрозділи ДСНС виїжджали на гасіння 16 пожеж, 11 з яких це …. сумнозвісна суха трава, сміття та інший мотлох на відкритих територіях.
Першими у списку спалених територій ідуть мукачівські екосистеми, адже  впродовж доби  тут зафіксовано 4 пожежі. Далі, Виноградівський та Ужгородський райони, де тричі горіли сухостої на відкритих територіях. Виникали подібні пожежі й на високогір’ї Закарпатської області - у Великоберезнянському районі. Тут зафіксовано один випадок.
Прикро, що громадяни не переймаються цією проблемою, та відносяться до цього вкрай безвідповідально. Та кількість родючих ґрунтів, тварин, птахів та комах, що гинуть у вогняних пастках, а також реальні випадки коли ці «незначні» пожежі призводять до трагедій, мали б вже сколихнути ментальність населення та змусити більш відповідально відноситись до пожеж у екосистемах.
Сподіваємось, що невдовзі закарпатці все ж зрозуміють, що треба бережливо відноситися до природи і того що їх оточує.
У ДСНС України у Закарпатській області