З турботою про найменших: рятувальники Закарпаття навчають дітей правилам безпеки

Місяць, як стартував новий навчальний рік і тисячі хлопчиків та дівчаток поринули у захоплюючу подорож до країни знань. А для того, аби ця мандрівка була не лише цікавою та корисною, але й безпечною, представники ДСНС Закарпаття постійно проводять просвітницько-профілактичні заходи під час яких нагадують маленьким закарпатцям про правила безпеки.


Так, воловецькі вогнеборці завітали до закладу загальної середньої освіти що в с. Нижні Ворота та провели там своєрідний День безпеки, під час якого нагадали дітям про заходи безпеки під час навчання та розповіли про свою професію та ризики щоденної роботи вогнеборця. Для того, аби учні знали як діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, на території навчального закладу фахівці ДСНС провели навчальну евакуацію під, час якої педагоги та учні закладу діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій. Далі на подвір’ї школи відбувся показ техніки та спорядження бійців державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота.


Майже аналогічний захід відбувся у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що у м. Свалява. Тут, окрім цікавих розповідей та бесід на протипожежну тематику, на дітлахів очікували подарунки: солодощі, фрукти, спортивний інвентар та багато інших приємних та корисних речей. Малеча радісно зустріла рятувальників та після теоретичної частини заходу діти залюбки долучились до гасіння умовної пожежі за допомогою подачі води з пожежного ствола.


Подібний просвітницьких захід провели й фахівці Великоберезянського районного сектора у загальноосвітній школі с. Ставне.