Місце, яке любив Франко: Буковецька полонина - на межі Закарпаття та Львівщини (ФОТО)

Осінін фарби проливаються все яскравішими та більш насиченими кольорами. Особлива краса зараз у горах та лісах. У мережі показали осінні барви Буковецької полонини. 
Буковецька полонина - плосковершиний масив на Вододільному хребті в Українських Карпатах. Масив розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, на північний захід від гори Пікуй. Пересічна висота 900—1300 м. Ця рівнина вважається однією з найгарніших в українських Карпатах.


Цікавий факт, що у цих місцях любив бувати видатний український поет, революціонер Іван Франко. А на вершині гори встановлний монумент на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика.

У межах полонини збереглася природна межа лісу з буковим криволіссям - це унікальна родзинка цього місця, адже дерева мають серповидну форму й стеляться по схилу, імовірно під впливом вітрів. Через масив проходить туристичний маршрут "Верхами Вододільного хребта", який веде від села Сянок до гори Пікуй.Найближчі населені пункти: с. Буковець , с. Либохора (Турківський район), с. Верхнє Гусне.
Uzhgorod.net.ua за інф. з відкритих джерел.