Тячівський район можуть розділити? Рахівщина просить приєднати до себе частину Тячівщини

У процесі децентралізації та проведенні адміністративно-територіальної  реформи , назріває небезпека того, що наш Тячівський район, який, до речі,  є найбільшим сільським районом в Україні,  можуть розділити. 

Про це вказує ряд звернень, які направлені з Рахівського району у вищі органи влади, де вони просять під час об'єднання   районів, здійснити його на базі Рахівського, з адміністративним центром у м.Рахів. 

І при цьому приєднати до себе частину Тячівського району, що для нас, мешканців Тячівщини, враховуючи специфіку нашого району,  є абсолютно неприпустимим! 

А також лист Закарпатської ОДА, в якому відповідні рекомендації вже направлено для врахування при розробці концепції адміністративно-територіального устрою районного рівнів в Закарпатській області. 

Нижче подаємо оригінали цих документів, щоб всі мешканці Тячівського району мали змогу з ними ознайомитися і зробити  певні висновки. 

Також хочемо наголосити, що Тячівський район має всі необхідні фактори, щоб залишитись окремою адміністративно-територіальною одиницею.

 В чому нас до теперішнього часу запевняли як на районному,  так і обласному рівнях, і в чому, ми власне, й були переконані. Однак, як бачимо, з вищенаведеного, ситуація  може кардинально змінитися  і не на користь майбутнього Тячівщини. 

Депутати Тячівської районної ради вже висловили свою одностайну позицію, щоб не допустити ліквідацію району. У раді створено міжфракцйну групу "Збережемо Тячівщину", яка ініціювала і проводить ряд заходів з цією метою.  

23.10.19 р. на першому пленарному засіданні  21 сесії VII  скликання  депутатами Тячівської районної ради  прийнято звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо збереження Тячівського району Закарпатської області  як окремої адміністративно-територіальної одиниці. 

У районі розпочато збір "живих" підписів мешканців району, які підтримують наше зверненя. Підписатися під петицією можна у своїй раді за місцем проживання, списки надано головам усіх місцевих рад. Також в м.Тячів на площі Поштовій, поблизу будинку культури,  встановлено палатку, де бажаючі мають можливість поставити свій підпис.     

Вчергове звертаємось до голів місцевих рад, депутатів всіх рівнів та всіх мешканців Тячівщини проявити свою громадську позицію й підтримати дане звернення з метою збереження рідної Тячівщини!   

Також просимо висловлювати свою підтримку у місцевих ЗМІ та соціальних мережах,  адже тільки разом ми зможемо відстояти  наш Тячівський район!  

Депутати міжфракційної групи "Збережемо Тячівщину"