Рейтинг найбільш дбайливих знаків Зодіаку

​Всі знаки Зодіаку проявляють турботу по-різному.

Астрологи виокремлюють кілька представників зодіакального кола, для яких турбота — невід'ємна частина життя і навіть необхідність, інформує Ukr.Media.
Кожна людина володіє своїми особливостями характеру, однак у представників одного знака Зодіаку є схожі риси. Експерти пропонують познайомитися з рейтингом найбільш дбайливих знаків. Вони мають здатність помічати потреби тих, хто їх оточує, і швидко приходити на допомогу в скрутну хвилину.
Риби
Риби не просто дбайливі, але і здатні до емпатії. Характер представників цього Знака добросердечний і чуйний. Риби пропускають чужий біль через себе і тонко відчувають настрій тих, хто їх оточує. Співчуття Риб безмежне: вони допомагають не тільки близьким друзям і родичам, але і стороннім людям. Риби не залишать у біді і тварин, тому так часто мають вдома численних вихованців і відвідують притулки.
Рак
Раки так само, як і Риби, володіють вираженою емпатією, однак добросердечність виявляють вибірково. Раки переживають за все, що їм дороге, не проявляючи інтересу до сторонніх людей. Зазвичай оточують турботою родичів, дітей і друзів. Відмова від допомоги може розцінюватися Раками як зрада, і через переживання представники цього знаку можуть впасти в депресію.
Козоріг
Козероги навряд чи здатні стати жилеткою для сліз, адже в їхньому характері турбота уживається з логікою. Надійні друзі, вірні сім'янини. Представники цього Знака точно знають, коли потрібно протягнути руку допомоги, а коли важливо залишити людину в спокої. Попри замкнутість і впертість, Козероги володіють чудовим почуттям такту і обов'язково допоможуть, якщо їх попросити.
Діва
У характері Дів є риса, яка не дозволяє залишати без уваги біди тих, хто їх оточує. Діви не ігнорують прохання про допомогу, однак нерідко шукають вигоду для себе. Не завжди вона вимірюється у грошовому еквіваленті, адже і хороша репутація здатна зіграти в їхньому житті важливу роль. Діви не люблять сентиментів, тому допомагають спокійно, відмовившись від зайвих емоцій.
Овен
Попри те, що Овни темпераментні й непосидючі, в їхньому житті є місце для безкорисливої турботи. Дивина представників вогняної стихії полягає в тому, що вони охочіше допомагають незнайомим людям і тваринам, часом залишаючи без уваги свою сім'ю і близьке коло спілкування. Однак якщо прямо попросити Овнів про допомогу, вони здатні зірватися серед ночі і зробити все, щоб допомогти людині в біді.​